Projektowanie domów to nasza pasja

Projekty domów Wadowice, Andrychów, Zator, Oświęcim i okolice. Przedstawiamy galerię najciekawszych prac przygotowanych przez architektów biura projektowego JW Projekt.

Znajdziesz wśród nich przede wszystkim projekty zrealizowane, a także znajdujące się w toku realizacji. W wielu zaprojektowanych przez nas budynkach już mieszkają i pracują ludzie. Galeria zawiera także gotowe koncepcje domów, które możemy wdrożyć dla Ciebie.

W projektowaniu korzystamy z aktualnych trendów i zasad, które pozwalają nam kreować miejsca ładne i przyjazne dla człowieka.
Jak zadbać o odpowiednie nasłonecznienie? Jak zapewnić optymalny obieg ciepła w domu? Jak zaaranżować przestrzeń, by każdy mieszkaniec (albo użytkownik) budynku zyskał odpowiednią ilość miejsca?

To tylko niektóre z pytań, jakie codziennie zadajemy sobie w naszej pracy. Architekci biura JW Projekt chętnie uczestniczą w konkursach, a w swoich pracach wykazują się pomysłowością i nowoczesnym podejściem do kreowania przestrzeni mieszkalnej i użytkowej.

wybrane realizacje